Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Teraz jest 18 sie 2017, o 13:47

Okno transferowe przed 3 sezonem

• Autor
  • Wiadomość

GomezM80

liniowy

Okno transferowe przed 3 sezonem

Post5 sie 2017, o 12:20

Proszę o umieszczanie w tym wątku tylko i wyłącznie informacji o planowanych transferach. Dyskusje prowadzimy w wątku transfery.

Przed wklejeniem zapoznajcie się dokładnie z zasadami transferów, ten wątek nie będzie służył do tłumaczenia, bo ktoś nie doczytał.

Dla ułatwienia jeszcze raz przeklejam z regulaminu:

Okno rynku transferowego będzie otwarte między sezonami.
Naruszenie zasad rynku transferowego będzie wiązało się z konsekwencjami od zwolnienia nieprawnie zakupionego zawodnika, do zawieszenia drużyny w rozgrywkach ( w skrajnych przypadkach.)

Zanim okno transferowe zostanie otwarte, trenerzy będą mieli obowiązek poinformowania na forum o planowanych transferach w specjalnie przeznaczonym do tego wątku.
Zanim transfery dojdą do skutku, będą musiały zostać zaakceptowane przez odpowiedzialnego administratora.
Obostrzenia odnośnie posiadanego przez transferowanych zawodników poziomu będą podawane po zakończeniu każdego sezonu.

W przypadku transferu pomiędzy drużyną „farmową” a ligową, należącą do tego samego trenera, można sprzedawać zawodników tylko za cenę, jaką wskazuje gra na podstawie posiadanych przez zawodnika umiejętności.

W przypadku transferu pomiędzy drużynami różnych trenerów cena jest dowolna, z zastrzeżeniem, że cena wskazana przez grę, jest ceną minimalną.

ZASADY KORZYSTANIA Z RYNKU TRANSFEROWEGO

Zespoły Ligowe.

(Czyli zespoły zarejestrowane w nadchodzącym sezonie jako uczestniczące w lidze, bądź też powracające do ligi po nieobecności w ostatnim sezonie.)

Te zespoły mogą kupić tylko jednego gracza w trakcie trwania okienka transferowego.
Gracze mogą pochodzić z farmy lub innych zespołów Ligowych.
Zespoły ligowe mogą kupować od własnych zespołów „Farmowych”.
Zespoły te nie mogą sprzedawać zawodników jakimkolwiek zespołom z farmy, ale mogą sprzedawać innym zespołom ligowym.
Zawodnik może tylko raz zmienić klub podczas jednego okna transferowego.

Zespoły świeżo przyjęte do ligi.

(Czyli zespoły przystępujące po raz pierwszy do rozgrywek ligowych, świeżo utworzone bądź rozwijane na farmie)

Te zespoły mogą dokonać jednego transferu przed przyjęciem biletu do ligi w nadchodzącym sezonie, z zastrzeżeniem spełnienia wymagań uprawniających do udziału w rozgrywkach (TV + 11 gotowych do gry zawodników)
Transfer ten może pochodzić wyłącznie z zespołów farmowych innych trenerów.
Transfer ten nie może pochodzić od innych zespołów farmowych zainteresowanego trenera,
Zawodnik może tylko raz zmienić klub podczas jednego okna transferowego.

Zespoły z farmy:

Każdy trener może dokonać tylko jednego transferu z Farmy do Farmy w okienku transferowym.
Transfer ten może pochodzić wyłącznie z zespołów farmowych innych trenerów.
Ostatnio edytowano 5 sie 2017, o 12:32 przez GomezM80, łącznie edytowano 1 raz

GomezM80

liniowy

Re: Okno transferowe przed 3 sezonem

Post5 sie 2017, o 12:28

W tym sezonie maksymalnym poziomem transferowanego zawodnika jest 3.

Od razu zamieszczam zgłoszenie swojego transferu ze wszystkimi potrzebnymi informacjami.

ZAWODNIK: Leatherhead
POZIOM: 2
TYP: Saurus
RASA: Lizardmen
CENA: 130000
TRANSFER Z : T.C.O. Academy (drużyna z farmy należąca do mnie)
TRANSFER DO : The Cold Ones (drużyna ligowa należąca do mnie)
POSIADANE ŚRODKI PRZEZ KUPUJĄCĄ DRUŻYNĘ: 150000

Dla ułatwienia proszę w miarę możliwości o zgłoszenia w powyższym formacie.
Dzięki.

Privian

liniowy

Post12 sie 2017, o 06:13

ZAWODNIK: Gluhag
POZIOM: 3
TYP: Blitzer
RASA: Orc
CENA: 120000
TRANSFER Z : Transfer Team (drużyna z farmy należąca do mnie)
TRANSFER DO : RedArchers (drużyna ligowa należąca do mnie)
POSIADANE ŚRODKI PRZEZ KUPUJĄCĄ DRUŻYNĘ: 120000

19grooby16

podawacz piłek

Post12 sie 2017, o 18:12

zawodnik::gharakk darkwalker
poziom:3
typ :Chaos dwarf
rasa:chaos dwarfs
cena:120000
jest to zawodnik z mojej farmowej druzyny test runers, a chcialbym zeby zasilil on druzyne Cwks a transfer zostal przeprowadzony na zasadzie wymiany i doplaceniu roznicy, bo jest mala roznica w wartosci a inaczej mnie na niego nie stac ;/zawodnikiem ktory to by powedrowal do test runers byl by
zawodnik: bhadrakk Lightcorpse
poziom:3
rasa;chaos dwarf
cenna110000
moje srodki to 90000 a tak naprawde zalezy mi tylko na tym transferze do Cwks pzdr zaloga
czekam na decyzje

wilku7734

liniowy

Post12 sie 2017, o 19:47

nie można nawet technicznie przeprowadzić takiej wymiany, musisz mieć hajs na zawodnika fizycznie
Polska Liga Blood Bowl 2 PS4
Human team - Reikland Reavers 5 2 1

Bydgoska Liga Blood Bowl
Chaos team - Arka Chaotica 1 0 1

GomezM80

liniowy

Post12 sie 2017, o 20:41

Proszę o umieszczanie w tym wątku tylko i wyłącznie informacji o planowanych transferach. Dyskusje prowadzimy w wątku transfery.

Przed wklejeniem zapoznajcie się dokładnie z zasadami transferów, ten wątek nie będzie służył do tłumaczenia, bo ktoś nie doczytał.

Panowie, ten wątek ma służyć tylko zebraniu konkretnych informacji dla osoby, która będzie techicznie przeprowadzała transfery. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zasad (które specjalnie wkleiłem ponownie w tym wątku), możemy oczywiście je przedyskutować , lecz w wątku "transfery".
Dlatego też muszę poprosić o poprawienie zgłoszenia transferowego w taki sposób, żeby można było zgodnie z zasadami przeprowadzić transfer (90 k powinno starczyć na lvl 2 ), a inne posty należałoby usunąć.
Ja również zamierzam usunąć ten post po przeprowadzeniu w/w operacji.

Pozdrawiam ;)

CiętyMieczem

rezerwowy

Post15 sie 2017, o 09:03

Planuje transfer zawodnika z Łoboozu do Ludobuja, poziom zależ od postępów na farmie.

ZAWODNIK: Marag
POZIOM: 0/1
TYP: Czarny Ork
RASA: ork
CENA: 80/100k
TRANSFER Z : Łobooz Shkoleniowy (drużyna z farmy należąca do mnie)
TRANSFER DO : Ludobuj Striessen (drużyna ligowa należąca do mnie)
POSIADANE ŚRODKI PRZEZ KUPUJĄCĄ DRUŻYNĘ: 120000

Powrót do Blood Bowl 2 na PS 4