Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Teraz jest 26 maja 2019, o 01:50

Orki

"Dopóki piła w grze, wszystko jest możliwe". Dyskusje o dostępnych rasach i taktykach.
  • Autor
  • Wiadomość

~książę kartonu

podawacz piłek

Re: Orki

Post13 sie 2017, o 10:37

Dzięki za podpowiedź :)

Crazy_Cow

star player

Post22 sie 2017, o 10:32

warto rozważyć zostawienie trolla w pudełku (turniejowo przynajmniej). Jednak jest to gość, którego wcale tak trudno nie powalić (gość z blokiem na 2 czerwonych ma na to aż 48 % szans!), a RS, Loner, AG1 nie ułatwiają. I wtedy nagle mamy więcej armora (goblin staje się opcjonalny), a nasza wesoła zgraja i tak ma DUŻO siły : )

reszka

Zdobyte Trofea:

Zdobyte Trofea:

Post23 sie 2017, o 08:22

Troll u orków jest jednym z najsłabszych big guyów. Słabszy jest chyba jedynie minotaur u chadecji - którzy zazwyczaj grają bez niego. Trolla można nie brać. Tym niemniej jest to big guy za niewielkie pieniądze.
Sędzia na boisku jest potrzebny wyłącznie po to, aby trenerzy mogli udawać, że grają według jakichś zasad.

Grab

rekrut

Post14 paź 2017, o 11:45

po lekturze doszedłem do wniosku,że czas na parę tipów ode mnie
ligowo:
4bob
troll
4blitz
2gobo
2rr
apo
środek troll z 2 blitzerami,resztę zabezpieczają szeroko boby.nie działa tylko na lizaki
do mvp zawsze 3 boby do momenty kompletu bloków

turniejowo:
4bob +blok
troll
blitz+tackle
3blitz
thrower+ lider
2gobbo
3rr
1assistant
1chirliderka

co do opinii o trollu,dla mnie must have.stoi na środku,absorbuje przeciwnika i zawsze może spróbować rzutu gobasem jeśli pali się dupa.
gobbasy must have-tańsze od liniowych,szybsze i stunty.to dzięki nim wygrywasz mecze ;)
steam: grabpl
Poprzednia strona

Powrót do Rasy i taktyki