Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Teraz jest 11 gru 2017, o 14:00

Elfy

"Dopóki piła w grze, wszystko jest możliwe". Dyskusje o dostępnych rasach i taktykach.
  • Autor
  • Wiadomość

Lyskie

Zdobyte Trofea:

Zdobyte Trofea:

Re: Elfy

Post16 lut 2017, o 14:54

AG5 to leap, żadne tam dodgowanie

Zdecydowanie.

Zauważcie, że zawodnik ze skokiem w składzie zawsze daje pewną poprawkę na taktykę. Przeciwnik bardziej pilnuje ballcarriera, nie ugania się tak za każdym elfem z żądzą wyrywania flaków. Wie, że błąd w ustawieniu może być bardzo kosztowny. A jak jest na tyle głupi i nie powstrzyma żądzy krwi, to w sumie nawet lepiej.
Trzeba też uczciwie powiedzieć, że sam wskok do klatki to mocna porcja adrenaliny :D .
Raz Ty jesz niedźwiedzia, raz niedźwiedź je Ciebie

Nimar

Zdobyte Trofea:

Zdobyte Trofea:

Re: Elfy

Post16 lut 2017, o 15:04

Tak się fajnie gada o tych elfacha z agi5 i skokiem a wam piwiem, że jeszcze mi się nigdy nie udało takie wyhodować. Zawsze giną zanim zaczną mieć ciekawe combo skilli np. agi5,leap i strip ball.. Raz tylko miałem Tancerze z siła 5 i agi 5 niestety nacieszyłem się nim tylko 4 mecze (umarł od nie udanego leapa;p) :lol:
nick steam: Nimar
Poprzednia strona

Powrót do Rasy i taktyki